.

.

aukcja
Jeden zestaw wysokiej jakości części inkrustowane rzeźby skrzypce skrzypce heban kołki podnóżek bolec tailpiece

Jeden zestaw wysokiej jakości części inkrustowane rzeźby skrzypce skrzypce heban kołki podnóżek bolec tailpiece

€ 42.86

Figurka produktu
Na stanie

jesteśmy profesjonalnym producentem skrzypce. We specjalizujemy się w instrumenty muzyczne na 10 lat. nasze produkty mają słynnego projektu, najwyższej jakości i najlepszych cenach. sprzedaż skrzypce, altówka, wiolonczela, bas i tak dalej. również może zaakceptować OEM zamówienia, i produkować je według szczegółowych wymogów. mamy szczerą nadzieję, że możemy ustalić wieloletnie i przyjazne relacje z ty i są bardzo zadowoleni, aby pomóc ci powiększyć swój rynek.możesz wybrać jeden zestaw, proszę, powiedz mi znać, dziękijeden zestaw wysokiej jakości murzynki skrzypce części. inkrustowane rzeźba jest mocny i wytrzymały.  i mogę zapewnić inny model szyi i niedokończone gitara too., jeśli ich potrzebują, skontaktuj się ze mną.
dzięki.
posiadamy profesjonalny produkcji studio i bardzo doświadczony nauczyciel gitary gitary. możemy w zależności od potrzeb specjalnie zrobić gitara dla chcesz.
jesteśmy bezpośrednim ekspres. i zapraszamy do naszego sklepu. można uzyskać najlepszą pozycję w najlepszej cenie, również nadzieję, że więcej przyjaciel może być mój partnera, aby pomóc nam sprzedawać przedmioty (takich jak sprzedawcy). najlepsza pozycja w najlepszej cenie, mam nadzieję, że partner z tobą. jeśli masz pytania
jeśli potrzebujesz, skontaktuj się ze mną. I zapewnić moje najlepsze pozycje i usługi dla mojego klienta. gwarantuję ci się spodoba mojej pozycji.     
 ten rzecz wysyła z Chin przez EMS drzwi do drzwi airdelivery Kupujący dostanie zestaw numer utworu po wysyłamy rzeczy. The koszt wysyłki nie w tym ceł. kupujący muszą płacić ceł, jeśli to możliwe, My tylko akceptuje Paypal, Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, proszę dać nam pozytywne opinie. proszę zauważyć mnie!  jestem zamiar wykazują więcej nowych moda popularne jakości instrumentów muzycznych w serwisie ebay i chciałbym zapewnić państwu najwyższą jakość, najlepsze ceny i najlepsze usługi. jeśli wonder więcej o mojej instrumenty muzyczne, proszę dać mi znać, I wil zapewnić ci więcej szczegółowych informacji. wyśmienita jakość wykonania i rozsądnej cenie, zapraszamy do zakupu. dziękuję bardzo!.wszystkie przedmioty sprzedawane przez nas są opisane na miarę naszych możliwości, tak dokładne, jak to możliwe, i z najwyższą sumiennością na nasz części.
 
jednak, aby uniknąć potencjalnych nadzór z ja szacunkiem życzenie twoja pomoc w pomaganiu nam, aby ten a wzajemnie zadowalające transakcji przez DOKŁADNIE przeglądając rzecz opis i zdjęcia, i pytać wszystkie pytania PRZED LICYTOWAĆ.
 
** należy Pamiętać, że rozmiar i odwzorowanie kolorów podlegają zmienności produkcji i mogą nie być dokładne. również pamiętać, że ustawienia monitora może się różnić w zależności od komputera do komputera i mogą zniekształcać faktycznych kolory.

Więcej danych

Nazwa marki:
yinfente
Wykorzystanie:
Skrzypce użytkowania
Numer modelu:
d-008
SIZE:
4/4 3/4
Place of Origin:
China (Mainland)
Kategoria produktu
€ 24.09

pozycja Wysyłane Losowo mamy wysłać drobne akcesoria przez Airmail domyślnie jeśli chcesz szybką metodę wysyłki, prosimy o kontakt ze mną